Zd-Šmarje

Fax: (03) 818-37-40
  E-pošta: zd-smarje@siol.net

Predstavitev zavoda
Delovni čas oddelkov in služb
Informacije javnega značaja
Kako do nas
Javna naročila
Ekipa NMP Zdravstvenega doma Šmarje pri Jelšah na mednarodnem tekmovanju enot nujne medicinske pomoči na Češkem, dosegla odlično 2. mesto…

Ekipa NMP Zdravstvenega doma Šmarje pri Jelšah  je preizkusila svojo usposobljenost na mednarodnem tekmovanju enot nujne medicinske pomoči na Češkem. Med ekipami iz Češke, Kanade, Slovaške, Avstrije, Nemčije, Poljske, Avstralije, Japonske, Turčije, Grčije, Litve, Romunije, Madžarske, Švice in Slovenije, je dosegla odlično 2. mesto. 1 mesto je dosegal Kanada, 2. mesto ZD Šmarje pri Jelšah, ter 3. mesto Poljska.

Ekipi v sestavi Lotrič Nina dr.med.spec.urgen.med., Dorijan Zabukovšek, mag.z.n., Blaž Kregar, dipl.m.s. Primož Arzenšek, dipl.m.s., strokovna vodja Aurora Nassib, dr.med.,   iskreno čestitamo.  Dosegli ste velik uspeh v svetovnem merilu in s tem dokazali  v svetu, da znamo v Sloveniji, oz. v ZD Šmarje pri Jelšah  vso znanje reševanja ljudi  odlično preleviti tudi v prakso v vseh težkih trenutkih.

Čestitke v imenu vodstva ZD Šmarje pri Jelšah, direktorice Jasne Žerak, ter  Å¾upana Občine Šmarje pri Jelšah Stanislava Šketa.

sporočilo:

© 2006 Zdravstveni dom Šmarje pri Jelšah Izvedba: i-Rose, d.o.o.